JAZYK / LANGUAGE  
19.10.2014SIGNAL festival
Firma JESA se 16. - 19. října spolupodílela na technickém zajištění SIGNAL festivalu - největší přehlídky světelného umění v České republice. Na 350 000 návštěvníků čekaly čtyři videomappingy, dvacet světelných instalací i další doprovodný program. Mezi autory se objevila taková jména jako David Černý, Petr Nikl a mnoho dalších.
Na začátku srpna se v Benešově u Prahy konal další ročník největšího drumandbassového festivalu ve střední Evropě..Mezi 160 účinkujícími byly hlavní hnězdy Netsky,Camo and Krooked,AndyC a DJ Wilkinson.JESA s.r.o. se tradičné podílela na technickém zajištění hlavní scény,která představovala nakročeného robota a svými rozměry 40 x 20 m vzbuzovala velký respekt.Jako pokaždé jsme se mohli spolehnout na ozvučení L-Acoustics.Nově jsme letos použili s velkým úspěchem moving heads Robe Pointe a Robe MMX.
Karlovy Vary zažily 9. července unikátní koncert Electric Light Orchestra ve spojení s karlovarskými symfoniky. Legendární britské rockové seskupení ELO zavítalo během karlovarských filmových dnů do místního letního kina, kde vystoupilo společně s Karlovarským symfonickým orchestrem, který vedl rockový hudebník, skladatel, zpěvák a dirigent Ota Balage. Phil Bates přivezl do Karlových Varů osvědčené hity ELO jako Don´t Bring Me Down, Hold On Tight nebo Xanadu! JESA byla vybrána pro technickou realizaci celé akce. Kvůli množství mikrofonů musely být použity pulty DiGiCo SD8, SD9 a Soundcraft Vi1.Dále jsme samozřejmě použili osvědčené ozvučovací systémy od L-Acoustics.

Novinky

Majálesovou sezónu jsme zahájili o tomto víkendu v Ústí nad Labem.Během příjemně teplého odpoledne se konal kromě závodu na horských kolech také koncert hudebních skupin UDG,Sto zvířat,The Switch,Vypsaná fixa,Goodfellas a dalších.

>>>
 
29.03.2013Nabídka pronájmu truck 26t

Aktuálně nabízíme dopravu nově pořízeným nákladním vozidlem Iveco Stralis viz foto.Vozidlo splňuje emisní normy EURO 5,což je od 1.1.2013 požadováno(spolu s auty EURO 4) magistrátrm HLMP pro povolení vjezdu nákladních aut nad 6 t do centra Prahy.Další parametry : rok výroby 2008,celková hmotnost 26 t,užitečná hmotnost 16 t,vnitřní rozměry skříně 7,8 x 2,5 x 2,9 m.K tomuto nákladnímu vozidlu nabízíme připojení skříňového vleku s celkovou hmotností 18 t,užitečná hmotnost 13 t,vnitřní rozměry skříně 7,2 x 2,5 x 2,4 m.

                   

 
V polovině února se konal další ročník hudební party s názvem Let it roll.Na třech scénách v Křižíkových pavilonech pražského Výstaviště vystoupilo více než dvě desídky DJ,mezi kterými nechyběli Smooth,Sub Focus,Suki a Matrix+Futurebound.
>>>
 

Velkou ctí pro nás byla možnost podílet se na výročním koncertu legendární skupiny Visací zámek,který se konal 7.12.2012 na pražském Výstavišti.Spolu s námi gratulovali skupiny Plexis,Zakázaný ovoce a zpěvák Záviš,o herecké vystoupení se starali průvodci večerem Vojta Kotek a Lukáš Pavlásek.

>>>
 
Deštivé počasí provázelo další ročník největšího tanečního festivalu v České republice,který se konal během víkendu tradičně ve Starých Ždánicích u Pardubic.To však byl jediný problém vyjímečné akce.Vyprodané vstupenky,špičkoví interpeti a perfektní technické zajištění-to byly převažující pozitiva:The Qemists,Camo+Krooked,Dirtyphonic Live,Delta Heavy,MS Dynamite a další.Střecha 22 x 17 m,zvuk L-Acoustics Kudo,2 x Digico SD8,světla Martin MAC 700 + 301,projekce 60 m Martin LC plus.
>>>
 

První květnový víkend se konal v jihočeské metropoli tradiční Budějovický majáles.Hlavní hvězdou dvoudenního festivalu se stali pražští Tata Bojs a britští The Feud.Dále vystoupili MIDI LIDI,Madfinger,Giantree a další.  Firma JESA s.r.o. technicky zajišťovala hlavní scénu na Sokolském ostrově.Premieru zažila nová střecha TAF 14 x 12 m a vzhledem k počasí to byl skutečně"křest ohněm",ve kterém jsme obstáli více než skvěle.Tradičně se osvědčil zvuk L-Acoustics Kudo,mixážní pult Digico SD8 a moving heads Martin MAC 700 a MAC 301.                   

>>>
 

Naše firma byla vybrána pro technickou realizaci vánoční párty naftařské společnosti Exxon Mobile,která se konala 10.12.2011 ve všech prostorách pražského Žofína.Program uváděl Ondřej Hejma a Diana Kobzanová,během večera vystoupili i vybraní zaměstnanci firmy s přípraveným programem.Pro navození atmosféry benátského karnevalu jsme použiili projekci plnobarevných skleněných gob karnevalové masky z otočných hlav Martin MAC 700 v kombinaci se světelnými plochami světel Martin MAC 301 a GLP Impression.Zadní projekci na plátno 4 x 6 m zajišťoval projektor Panasonic s výkonem 15 tis.Lumen.

>>>
 

Na konci července se ve Starých Ždánicích nedaleko Pardubic konal jeden z největších tanečních festivalů v České republice - tradiční Let it Roll.Během dvou dnů vystoupilo na několika scénách desítky DJ:LTJ Bukem+MC Conrad,DJ Friction,Netsky+MC Stamina,Canno+Krooked,Aphrodite,Brookes Brothers a další. Jesa zajišťovala hlavní scénu:střecha 22 x 17 m,zvuk L-Acoustisc Kudo(24 ks Kudo+ 24 ks subbass SB 28),světla Martin MAC serie,2 x LED wall,15 x 7 m LED web s rozlišením 10cm.

>>>
 

Poprvé v historii hudebního festivalu Pražské jaro se konal jeden z jeho koncertů  v největší hale u nás-v pražské O2 aréně.Dramaturgie zvolila pro tuto příležitost skladbu Gustava Mahlera Symfonii č.8 Es dur"Symfonie tisíců".Monumentální skladba,ve které účinkovalo při prvním provedení 12.9.1910 přes 1000 účinkujících,byla provedena pod taktovkou Christopha Eschenbacha Českou filharmonií a NDR Synfonieorchester Hamburk spolu s početným smíšeným sborem,počet účinkujících přesáhl číslo 500. Společnost Jesa byla vybrána k technické realizaci celé akce.Pro ozvučení byl zvolen systém L-Acoustics,kombinující dVdosc a dVsub spolu s reproboxy 115XTHiQ,108P a MTD 115b.Mezi 75 mikrofony převažovaly legendární Neumann U87,KM 140,Schoeps MK4 a DPA 4061.                   

>>>
 
Další díl drum&bassových mejdanů s názvem Let it roll se konal 25.2.2011 v tovární hale Kolbenova v pražských Vysočanech.Za osm let existence vypilovali organizátoři celou akci k dokonalosti,a tak do posledního místa vyprodaná hala nadšeně aplaudovala více než 20 dj,kterým vévodili francouzští Dirtyphonics live,Chase&Status,Sigma,Spor,Suki,Pixie a další. Dodavatelem techniky pro tento obří festival se stala firma Jesa:PA systém Kudo o celkovém výkonu 125 kW,složitá konstrukce vytvořená z AL trussu a zavěšená na 18 motorech připomínala tunel,18 otočných hlav Martin MAC 700 Profile,18 otočných hlav Martin MAC 301,12 strobo Martin Atomic,70 LED bar a Avolite Pearl Expert-to je jen část použité techniky.>>>
 
<<  <   1  2  3  4  5  6   >  >>
Copyright Jesa.cz 2007. Všechna práva vyhrazena. Powered by B4U Enterprise