JAZYK / LANGUAGE  
Naše firma byla vybrána pro technickou realizaci hlavní Bass music stage Imagination festivalu 2014. Jako vždy jsme použili pro ozvučení systém od L'Acoustics - 24 x Kudo, 18 x Kara, 16 x SB 28, 4 x SB 18, 16 x zesilovač LA 8 a mixážní pult DiGiCO SD 8. Ze světelné techniky jsem představili například 20 x MAC 301, 8 x MAC 700, 12 x Beam Moving Head Light, 8 x Robe Pointe a pult Avolites Expert. Dále jsme použili LED screen indoor P5 60 m2.
18.11.2014Výročí 17. listopadu na Národní třídě
Národní třídu v pondělí dopoledne zaplnily tisíce lidí, kteří se sešli k protestu proti prezidentu Zemanovi. Dále pokračoval program koncerty za technické podpory firmy JESA s.r.o.
02.11.2014Lisa Stansfield poprvé v ČR
Roky uměleckého spánku jsou, zdá se, minulostí. Česká koncertní premiéra představila Lisu Stansfield v tom nejlepším možném rozpoložení, včetně nezaměnitelného hlasu. Zpěvačka si dovolila vynechat i některé očekávané hity a plně představila desku "Seven". Publikum se ani v těchto momentech zcela neztrácelo. To vše pod technickou záštitou naší firmy JESA ve velkém sálu pražské Lucerny!

Novinky

V areálu bývalých vojenských kasáren v Benešově se 2.-3.8.2013 konal jubilejní 10.ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let It Roll.Rekordních 15 tisíc návštěvníků vidělo na hlavním podiu vystoupení Netsky,Noisia,Andy C,Feed Me a dalších.   JESA s.r.o. dodala 140 kW zvuk L-Acoustics Kudo/Kara,110 inteligentních světel,80 m2 projekční LED obrazovky a 32 motorů pro pojezd pohyblivých částí dekorace,to vše nainstalováno v konstrukci PERI 25 x 15 m.

>>>
 
27.06.2013Koncert ke vstupu Chorvatska do EU
V prostoru pěší zóny Na Můstku se konal výjimečný koncert při příležitosti vstupu Chorvatska do Evropské unie. Podobné koncerty se konaly ve všech hlavních městech stávajících členů EU. Zcela zaplněná spodní část Václavského náměstí nadšeně aplaudovala chorvatské skupině Gibonni i jejím českým partnerům skupině Fru-Fru.
 
Od pátku 10.5.do soboty 11.5.vyvrcholil v Českých Budějovicích tradiční Majáles,který každoročně technicky realizuje JESA s.r.o.V rámci hudebního programu vystoupili Lenka Dusilová se svou kapelou,Prago Union,Vladimír 518,Young Fathers,Shugo Tokuramu a mnoho dalších.Mimořádné vystoupení předvedl  Symfonický orchestr s pěveckým sborem,který dirigoval Mario De Rosa.
>>>
 

Majálesovou sezónu jsme zahájili o tomto víkendu v Ústí nad Labem.Během příjemně teplého odpoledne se konal kromě závodu na horských kolech také koncert hudebních skupin UDG,Sto zvířat,The Switch,Vypsaná fixa,Goodfellas a dalších.

>>>
 
29.03.2013Nabídka pronájmu truck 26t

Aktuálně nabízíme dopravu nově pořízeným nákladním vozidlem Iveco Stralis viz foto.Vozidlo splňuje emisní normy EURO 5,což je od 1.1.2013 požadováno(spolu s auty EURO 4) magistrátrm HLMP pro povolení vjezdu nákladních aut nad 6 t do centra Prahy.Další parametry : rok výroby 2008,celková hmotnost 26 t,užitečná hmotnost 16 t,vnitřní rozměry skříně 7,8 x 2,5 x 2,9 m.K tomuto nákladnímu vozidlu nabízíme připojení skříňového vleku s celkovou hmotností 18 t,užitečná hmotnost 13 t,vnitřní rozměry skříně 7,2 x 2,5 x 2,4 m.

                   

 
V polovině února se konal další ročník hudební party s názvem Let it roll.Na třech scénách v Křižíkových pavilonech pražského Výstaviště vystoupilo více než dvě desídky DJ,mezi kterými nechyběli Smooth,Sub Focus,Suki a Matrix+Futurebound.
>>>
 

Velkou ctí pro nás byla možnost podílet se na výročním koncertu legendární skupiny Visací zámek,který se konal 7.12.2012 na pražském Výstavišti.Spolu s námi gratulovali skupiny Plexis,Zakázaný ovoce a zpěvák Záviš,o herecké vystoupení se starali průvodci večerem Vojta Kotek a Lukáš Pavlásek.

>>>
 
Deštivé počasí provázelo další ročník největšího tanečního festivalu v České republice,který se konal během víkendu tradičně ve Starých Ždánicích u Pardubic.To však byl jediný problém vyjímečné akce.Vyprodané vstupenky,špičkoví interpeti a perfektní technické zajištění-to byly převažující pozitiva:The Qemists,Camo+Krooked,Dirtyphonic Live,Delta Heavy,MS Dynamite a další.Střecha 22 x 17 m,zvuk L-Acoustics Kudo,2 x Digico SD8,světla Martin MAC 700 + 301,projekce 60 m Martin LC plus.
>>>
 

První květnový víkend se konal v jihočeské metropoli tradiční Budějovický majáles.Hlavní hvězdou dvoudenního festivalu se stali pražští Tata Bojs a britští The Feud.Dále vystoupili MIDI LIDI,Madfinger,Giantree a další.  Firma JESA s.r.o. technicky zajišťovala hlavní scénu na Sokolském ostrově.Premieru zažila nová střecha TAF 14 x 12 m a vzhledem k počasí to byl skutečně"křest ohněm",ve kterém jsme obstáli více než skvěle.Tradičně se osvědčil zvuk L-Acoustics Kudo,mixážní pult Digico SD8 a moving heads Martin MAC 700 a MAC 301.                   

>>>
 

Naše firma byla vybrána pro technickou realizaci vánoční párty naftařské společnosti Exxon Mobile,která se konala 10.12.2011 ve všech prostorách pražského Žofína.Program uváděl Ondřej Hejma a Diana Kobzanová,během večera vystoupili i vybraní zaměstnanci firmy s přípraveným programem.Pro navození atmosféry benátského karnevalu jsme použiili projekci plnobarevných skleněných gob karnevalové masky z otočných hlav Martin MAC 700 v kombinaci se světelnými plochami světel Martin MAC 301 a GLP Impression.Zadní projekci na plátno 4 x 6 m zajišťoval projektor Panasonic s výkonem 15 tis.Lumen.

>>>
 
<<  <   1  2  3  4  5  6  7   >  >>
Copyright Jesa.cz 2007. Všechna práva vyhrazena. Powered by B4U Enterprise