JAZYK / LANGUAGE  
24.06.2015Holi Open Air Praha
Do Prahy opět po roce zavítal jeden z nejbarevnějších festivalů, který lze v České republice během letního období navštívit - Holi Open Air Praha. Na scéně se objevila jména jako Michael Burian nebo Lucca. To vše v kompletním technickém zajištění od JESA!
31.05.2015Majáles 2015
Každoroční majálesové slavnosti ve spolupráci s JESA s.r.o.! V letošním roce naše technické zázemí představovaly dvě stage 14 x 11 m a 9 x 7 m, ozvučení L´acoustics Kudo, Kara, monitory HiQ, zesilovače LA 8, mixážní pulty SD 8, moving heads Robe Point, GLP, MAC 700 a 301, Beam Moving Head Light, Showtec Sunstrip, světelné pulty Avolites Expert.
07.05.2015Nová venkovní LEDka P6!
Letošní festivalovou sezonu začínáme jako vždy ve velkém stylu. Zbrusu nová venkovní ledka P6 je toho jen a jen důkazem!

Novinky

Na začátku srpna se v Benešově u Prahy konal další ročník největšího drumandbassového festivalu ve střední Evropě..Mezi 160 účinkujícími byly hlavní hnězdy Netsky,Camo and Krooked,AndyC a DJ Wilkinson.JESA s.r.o. se tradičné podílela na technickém zajištění hlavní scény,která představovala nakročeného robota a svými rozměry 40 x 20 m vzbuzovala velký respekt.Jako pokaždé jsme se mohli spolehnout na ozvučení L-Acoustics.Nově jsme letos použili s velkým úspěchem moving heads Robe Pointe a Robe MMX.>>>
 
Karlovy Vary zažily 9. července unikátní koncert Electric Light Orchestra ve spojení s karlovarskými symfoniky. Legendární britské rockové seskupení ELO zavítalo během karlovarských filmových dnů do místního letního kina, kde vystoupilo společně s Karlovarským symfonickým orchestrem, který vedl rockový hudebník, skladatel, zpěvák a dirigent Ota Balage. Phil Bates přivezl do Karlových Varů osvědčené hity ELO jako Don´t Bring Me Down, Hold On Tight nebo Xanadu! JESA byla vybrána pro technickou realizaci celé akce. Kvůli množství mikrofonů musely být použity pulty DiGiCo SD8, SD9 a Soundcraft Vi1.Dále jsme samozřejmě použili osvědčené ozvučovací systémy od L-Acoustics. >>>
 
17.05.2014Majáles 2014
Firma JESA se podílela v roce 2014 v rámci každoročních majálesů na technickém zajištění majálesu v Praze, v Brně, v Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích (celkem šesti scénami). Vystoupily hvězdy jako Wohnout, Mig 21, Charlie Straight, Skyline, Tata bojs, PSH, Vees nebo The Feud. V Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích jsme byli vybráni jako hlavni dodavatel techniky a zajistili jsme v každém z měst dvě scény. V Praze a v Brně jsme byli vybráni jako subdodavatel a obstarali jsme v každém městě jednu ze scén. Stage měly dvojí podobu: 14 x 11 a 9 x 7 m. K ozvučení jsme vybrali L'acoustics Kudo, Kara, monitory HiQ, SB 28 a dva pulty Digico SD 8. Z osvětlovací techniky jsme použili moving head MAC 700, 301 a pult Avolite Expert Pro. >>>
 
21.03.2014LIR winter 2014
28. 2. se již jako každý rok konal LIR winter 2014 na pražském Výstavišti. Vystoupily zde takové hvězdy jako Pendulum, Delta Heavy, Danny Byrd a mnoho dalších. Naše firma měla tu čest být dodavatelem techniky.>>>
 
To,k čemu se schylovalo již delší dobu,se uskutečnilo na podzim letošního roku.Na svou první "unplugged" tour vyrazila zpěvačka AnnaK se svou kapelou.Známé hity jako Nebe,Večírek za koncem,Nelítej nízko nebo Večernice byly přearanžovány americkým producentem Stevem Walshem do verzí,kde jsou využívány nejen akustické kytary,ale také dobro,banjo,mandolína,djembe a další nástroje.Vzhledem k trvalé spolupráci s kapelou byla JESA vybrána pro technické zajištění zvuku i světel.Neocenitelné služby nám poskytl zejména mixážní pult Digico SD8 a ozvučovací systém L´Acoustics Kara,které pro koncerty většinou v divadelních prostorách využíváme.
>>>
 
Poslední zářiový víkend patřilo pražské  Výstaviště druhému ročníku studentského festivalu Proudy, který se rozrostl o další aktivity a právem se pyšní přívlastkem multimediální. Na venkovní scéně vystoupily kapely Sun Drive, Vladimír 518, Monkey Business a Tata Bojs, v Křižíkově pavilonu B hráli DJ B-Complex, Hiffi & Jacob a další, v Národní technické knihovně se konala konference Proudy Academy. Firma JESA byla hrdým partnerem projektu,dodali jsme venkovní stage se zvukem L-Acoustics Kudo/Kara,světla Martin MAC serie a videoprojekci s LED obrazovkou 8 x 4 m.   
>>>
 

V areálu bývalých vojenských kasáren v Benešově se 2.-3.8.2013 konal jubilejní 10.ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let It Roll.Rekordních 15 tisíc návštěvníků vidělo na hlavním podiu vystoupení Netsky,Noisia,Andy C,Feed Me a dalších.   JESA s.r.o. dodala 140 kW zvuk L-Acoustics Kudo/Kara,110 inteligentních světel,80 m2 projekční LED obrazovky a 32 motorů pro pojezd pohyblivých částí dekorace,to vše nainstalováno v konstrukci PERI 25 x 15 m.

>>>
 
27.06.2013Koncert ke vstupu Chorvatska do EU
V prostoru pěší zóny Na Můstku se konal výjimečný koncert při příležitosti vstupu Chorvatska do Evropské unie. Podobné koncerty se konaly ve všech hlavních městech stávajících členů EU. Zcela zaplněná spodní část Václavského náměstí nadšeně aplaudovala chorvatské skupině Gibonni i jejím českým partnerům skupině Fru-Fru.
 
Od pátku 10.5.do soboty 11.5.vyvrcholil v Českých Budějovicích tradiční Majáles,který každoročně technicky realizuje JESA s.r.o.V rámci hudebního programu vystoupili Lenka Dusilová se svou kapelou,Prago Union,Vladimír 518,Young Fathers,Shugo Tokuramu a mnoho dalších.Mimořádné vystoupení předvedl  Symfonický orchestr s pěveckým sborem,který dirigoval Mario De Rosa.
>>>
 

Majálesovou sezónu jsme zahájili o tomto víkendu v Ústí nad Labem.Během příjemně teplého odpoledne se konal kromě závodu na horských kolech také koncert hudebních skupin UDG,Sto zvířat,The Switch,Vypsaná fixa,Goodfellas a dalších.

>>>
 
<<  <   1  2  3  4  5  6  7   >  >>
Copyright Jesa.cz 2007. Všechna práva vyhrazena. Powered by B4U Enterprise