JAZYK / LANGUAGE  
26.08.2015Hip Hop Kemp 2015
Hradecký Hip Hop Kemp, rekordní počet 25 000 diváků, světoznámý raper Yelawolf a JESA! Toho všeho jste mohli být svědky minulý víkend v hradeckém festivalovém areálu, do kterého se na tuto akci sjíždí diváci ze všech okolních zemí!
Na přelomu července a sprna se na letišti v Milovicích konal jeden z největších drum'n'bassových festivalů, Let It Roll Open Air 2015! Bylo nám velkou ctí, že jsme byli vybráni pro kompletní technickou realizaci hlavní stage! Pro ozvučení jsme použili osvědčený systém od L'acoustics, představili jsme na stovku inteligentních světel a jako dominanta nad tím vším stály LED stěny, kterých jsme použily na 200 m².
09.07.2015Olympic a Omega se symfonickým orchestrem
MFF v Karlových Varech se bez nás neobejde! JESA a Olympic s Omegou a jejím symfonickým orchestrem.

Novinky

18.11.2014Výročí 17. listopadu na Národní třídě
Národní třídu v pondělí dopoledne zaplnily tisíce lidí, kteří se sešli k protestu proti prezidentu Zemanovi. Dále pokračoval program koncerty za technické podpory firmy JESA s.r.o.
 
02.11.2014Lisa Stansfield poprvé v ČR
Roky uměleckého spánku jsou, zdá se, minulostí. Česká koncertní premiéra představila Lisu Stansfield v tom nejlepším možném rozpoložení, včetně nezaměnitelného hlasu. Zpěvačka si dovolila vynechat i některé očekávané hity a plně představila desku "Seven". Publikum se ani v těchto momentech zcela neztrácelo. To vše pod technickou záštitou naší firmy JESA ve velkém sálu pražské Lucerny!
 
19.10.2014SIGNAL festival
Firma JESA se 16. - 19. října spolupodílela na technickém zajištění SIGNAL festivalu - největší přehlídky světelného umění v České republice. Na 350 000 návštěvníků čekaly čtyři videomappingy, dvacet světelných instalací i další doprovodný program. Mezi autory se objevila taková jména jako David Černý, Petr Nikl a mnoho dalších.
 
Na začátku srpna se v Benešově u Prahy konal další ročník největšího drumandbassového festivalu ve střední Evropě..Mezi 160 účinkujícími byly hlavní hnězdy Netsky,Camo and Krooked,AndyC a DJ Wilkinson.JESA s.r.o. se tradičné podílela na technickém zajištění hlavní scény,která představovala nakročeného robota a svými rozměry 40 x 20 m vzbuzovala velký respekt.Jako pokaždé jsme se mohli spolehnout na ozvučení L-Acoustics.Nově jsme letos použili s velkým úspěchem moving heads Robe Pointe a Robe MMX.>>>
 
Karlovy Vary zažily 9. července unikátní koncert Electric Light Orchestra ve spojení s karlovarskými symfoniky. Legendární britské rockové seskupení ELO zavítalo během karlovarských filmových dnů do místního letního kina, kde vystoupilo společně s Karlovarským symfonickým orchestrem, který vedl rockový hudebník, skladatel, zpěvák a dirigent Ota Balage. Phil Bates přivezl do Karlových Varů osvědčené hity ELO jako Don´t Bring Me Down, Hold On Tight nebo Xanadu! JESA byla vybrána pro technickou realizaci celé akce. Kvůli množství mikrofonů musely být použity pulty DiGiCo SD8, SD9 a Soundcraft Vi1.Dále jsme samozřejmě použili osvědčené ozvučovací systémy od L-Acoustics. >>>
 
17.05.2014Majáles 2014
Firma JESA se podílela v roce 2014 v rámci každoročních majálesů na technickém zajištění majálesu v Praze, v Brně, v Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích (celkem šesti scénami). Vystoupily hvězdy jako Wohnout, Mig 21, Charlie Straight, Skyline, Tata bojs, PSH, Vees nebo The Feud. V Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích jsme byli vybráni jako hlavni dodavatel techniky a zajistili jsme v každém z měst dvě scény. V Praze a v Brně jsme byli vybráni jako subdodavatel a obstarali jsme v každém městě jednu ze scén. Stage měly dvojí podobu: 14 x 11 a 9 x 7 m. K ozvučení jsme vybrali L'acoustics Kudo, Kara, monitory HiQ, SB 28 a dva pulty Digico SD 8. Z osvětlovací techniky jsme použili moving head MAC 700, 301 a pult Avolite Expert Pro. >>>
 
21.03.2014LIR winter 2014
28. 2. se již jako každý rok konal LIR winter 2014 na pražském Výstavišti. Vystoupily zde takové hvězdy jako Pendulum, Delta Heavy, Danny Byrd a mnoho dalších. Naše firma měla tu čest být dodavatelem techniky.>>>
 
To,k čemu se schylovalo již delší dobu,se uskutečnilo na podzim letošního roku.Na svou první "unplugged" tour vyrazila zpěvačka AnnaK se svou kapelou.Známé hity jako Nebe,Večírek za koncem,Nelítej nízko nebo Večernice byly přearanžovány americkým producentem Stevem Walshem do verzí,kde jsou využívány nejen akustické kytary,ale také dobro,banjo,mandolína,djembe a další nástroje.Vzhledem k trvalé spolupráci s kapelou byla JESA vybrána pro technické zajištění zvuku i světel.Neocenitelné služby nám poskytl zejména mixážní pult Digico SD8 a ozvučovací systém L´Acoustics Kara,které pro koncerty většinou v divadelních prostorách využíváme.
>>>
 
Poslední zářiový víkend patřilo pražské  Výstaviště druhému ročníku studentského festivalu Proudy, který se rozrostl o další aktivity a právem se pyšní přívlastkem multimediální. Na venkovní scéně vystoupily kapely Sun Drive, Vladimír 518, Monkey Business a Tata Bojs, v Křižíkově pavilonu B hráli DJ B-Complex, Hiffi & Jacob a další, v Národní technické knihovně se konala konference Proudy Academy. Firma JESA byla hrdým partnerem projektu,dodali jsme venkovní stage se zvukem L-Acoustics Kudo/Kara,světla Martin MAC serie a videoprojekci s LED obrazovkou 8 x 4 m.   
>>>
 

V areálu bývalých vojenských kasáren v Benešově se 2.-3.8.2013 konal jubilejní 10.ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let It Roll.Rekordních 15 tisíc návštěvníků vidělo na hlavním podiu vystoupení Netsky,Noisia,Andy C,Feed Me a dalších.   JESA s.r.o. dodala 140 kW zvuk L-Acoustics Kudo/Kara,110 inteligentních světel,80 m2 projekční LED obrazovky a 32 motorů pro pojezd pohyblivých částí dekorace,to vše nainstalováno v konstrukci PERI 25 x 15 m.

>>>
 
<<  <   1  2  3  4  5  6  7   >  >>
Copyright Jesa.cz 2007. Všechna práva vyhrazena. Powered by B4U Enterprise