JAZYK / LANGUAGE  
07.05.2015Nová venkovní LEDka P6!
Letošní festivalovou sezonu začínáme jako vždy ve velkém stylu. Zbrusu nová venkovní ledka P6 je toho jen a jen důkazem!
Letošní zimní edice festivalu Let It Roll jako vždy ve spolupráci s JESA! Vystoupily hvězdy elektronické scény jako Noisia, Friction, The Upbeats, Matrix a Futurebound, DJ Marky a mnoho dalších!
Ojedinělý filmový koncert se uskutečnil 19. února. Spojení nejklasičtějšího filmu režiséra sira Alfreda Hitchcocka s impozantním Smetanovým sálem a více než šedesátihlavým tělesem FOK nemohl nikoho nechat na pochybách = nezapomenutelný večer. Vše za technické podpory JESA s.r.o.

Novinky

17.05.2014Majáles 2014
Firma JESA se podílela v roce 2014 v rámci každoročních majálesů na technickém zajištění majálesu v Praze, v Brně, v Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích (celkem šesti scénami). Vystoupily hvězdy jako Wohnout, Mig 21, Charlie Straight, Skyline, Tata bojs, PSH, Vees nebo The Feud. V Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích jsme byli vybráni jako hlavni dodavatel techniky a zajistili jsme v každém z měst dvě scény. V Praze a v Brně jsme byli vybráni jako subdodavatel a obstarali jsme v každém městě jednu ze scén. Stage měly dvojí podobu: 14 x 11 a 9 x 7 m. K ozvučení jsme vybrali L'acoustics Kudo, Kara, monitory HiQ, SB 28 a dva pulty Digico SD 8. Z osvětlovací techniky jsme použili moving head MAC 700, 301 a pult Avolite Expert Pro. >>>
 
21.03.2014LIR winter 2014
28. 2. se již jako každý rok konal LIR winter 2014 na pražském Výstavišti. Vystoupily zde takové hvězdy jako Pendulum, Delta Heavy, Danny Byrd a mnoho dalších. Naše firma měla tu čest být dodavatelem techniky.>>>
 
To,k čemu se schylovalo již delší dobu,se uskutečnilo na podzim letošního roku.Na svou první "unplugged" tour vyrazila zpěvačka AnnaK se svou kapelou.Známé hity jako Nebe,Večírek za koncem,Nelítej nízko nebo Večernice byly přearanžovány americkým producentem Stevem Walshem do verzí,kde jsou využívány nejen akustické kytary,ale také dobro,banjo,mandolína,djembe a další nástroje.Vzhledem k trvalé spolupráci s kapelou byla JESA vybrána pro technické zajištění zvuku i světel.Neocenitelné služby nám poskytl zejména mixážní pult Digico SD8 a ozvučovací systém L´Acoustics Kara,které pro koncerty většinou v divadelních prostorách využíváme.
>>>
 
Poslední zářiový víkend patřilo pražské  Výstaviště druhému ročníku studentského festivalu Proudy, který se rozrostl o další aktivity a právem se pyšní přívlastkem multimediální. Na venkovní scéně vystoupily kapely Sun Drive, Vladimír 518, Monkey Business a Tata Bojs, v Křižíkově pavilonu B hráli DJ B-Complex, Hiffi & Jacob a další, v Národní technické knihovně se konala konference Proudy Academy. Firma JESA byla hrdým partnerem projektu,dodali jsme venkovní stage se zvukem L-Acoustics Kudo/Kara,světla Martin MAC serie a videoprojekci s LED obrazovkou 8 x 4 m.   
>>>
 

V areálu bývalých vojenských kasáren v Benešově se 2.-3.8.2013 konal jubilejní 10.ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let It Roll.Rekordních 15 tisíc návštěvníků vidělo na hlavním podiu vystoupení Netsky,Noisia,Andy C,Feed Me a dalších.   JESA s.r.o. dodala 140 kW zvuk L-Acoustics Kudo/Kara,110 inteligentních světel,80 m2 projekční LED obrazovky a 32 motorů pro pojezd pohyblivých částí dekorace,to vše nainstalováno v konstrukci PERI 25 x 15 m.

>>>
 
27.06.2013Koncert ke vstupu Chorvatska do EU
V prostoru pěší zóny Na Můstku se konal výjimečný koncert při příležitosti vstupu Chorvatska do Evropské unie. Podobné koncerty se konaly ve všech hlavních městech stávajících členů EU. Zcela zaplněná spodní část Václavského náměstí nadšeně aplaudovala chorvatské skupině Gibonni i jejím českým partnerům skupině Fru-Fru.
 
Od pátku 10.5.do soboty 11.5.vyvrcholil v Českých Budějovicích tradiční Majáles,který každoročně technicky realizuje JESA s.r.o.V rámci hudebního programu vystoupili Lenka Dusilová se svou kapelou,Prago Union,Vladimír 518,Young Fathers,Shugo Tokuramu a mnoho dalších.Mimořádné vystoupení předvedl  Symfonický orchestr s pěveckým sborem,který dirigoval Mario De Rosa.
>>>
 

Majálesovou sezónu jsme zahájili o tomto víkendu v Ústí nad Labem.Během příjemně teplého odpoledne se konal kromě závodu na horských kolech také koncert hudebních skupin UDG,Sto zvířat,The Switch,Vypsaná fixa,Goodfellas a dalších.

>>>
 
29.03.2013Nabídka pronájmu truck 26t

Aktuálně nabízíme dopravu nově pořízeným nákladním vozidlem Iveco Stralis viz foto.Vozidlo splňuje emisní normy EURO 5,což je od 1.1.2013 požadováno(spolu s auty EURO 4) magistrátrm HLMP pro povolení vjezdu nákladních aut nad 6 t do centra Prahy.Další parametry : rok výroby 2008,celková hmotnost 26 t,užitečná hmotnost 16 t,vnitřní rozměry skříně 7,8 x 2,5 x 2,9 m.K tomuto nákladnímu vozidlu nabízíme připojení skříňového vleku s celkovou hmotností 18 t,užitečná hmotnost 13 t,vnitřní rozměry skříně 7,2 x 2,5 x 2,4 m.

                   

 
V polovině února se konal další ročník hudební party s názvem Let it roll.Na třech scénách v Křižíkových pavilonech pražského Výstaviště vystoupilo více než dvě desídky DJ,mezi kterými nechyběli Smooth,Sub Focus,Suki a Matrix+Futurebound.
>>>
 
<<  <   1  2  3  4  5  6  7   >  >>
Copyright Jesa.cz 2007. Všechna práva vyhrazena. Powered by B4U Enterprise