JAZYK / LANGUAGE  
20.10.2015Imagination 2015
Festival Imagination, Netsky, Black Sun Empire, Mefjus, DJ Marky, nabité haly na pražském Výstavišti a v neposlední řadě JESA!
06.10.2015Gravity Festival 2015
2.10.2015 se konal v pražském obchodním centru Arkády na Pankráci Gravity Festival 2015! Návštěvníci se mohli těšit na DJ hvězdy jako Timmy Trumpet či Thomas Newson a mnoho dalších! JESA stála za kompletní technickou realizací obou scén! Použili jsme ozvučení od L'acoustics (KUDO, KARA, HiQ, zesilovače LA8), mixážní pulty Digico SD8, moving heads od ROBE a MARTIN, světelný pult Avolites Expert Pro a led stěny P6.
26.08.2015Hip Hop Kemp 2015
Hradecký Hip Hop Kemp, rekordní počet 25 000 diváků, světoznámý raper Yelawolf a JESA! Toho všeho jste mohli být svědky minulý víkend v hradeckém festivalovém areálu, do kterého se na tuto akci sjíždí diváci ze všech okolních zemí!

Novinky

02.02.2015Afterparty Arkády Downmall 2015
Afterparty Arkády Downmall 2015 bylo vyvrcholením evropského turné tří závodů. Poté, co se horská kola finálně prohnala pražským nákupním centrem, začalo další nespoutané peklo. Kontrafakt, PSH, DJ Wich, Strapo, DJ Nobodylisten, Akvamen a Poeta - to nejlepší z CZ & SK hiphopové scény pod jednou střechou! JESA byla u toho!
 
Naše firma byla vybrána pro technickou realizaci hlavní Bass music stage Imagination festivalu 2014. Jako vždy jsme použili pro ozvučení systém od L'Acoustics - 24 x Kudo, 18 x Kara, 16 x SB 28, 4 x SB 18, 16 x zesilovač LA 8 a mixážní pult DiGiCO SD 8. Ze světelné techniky jsem představili například 20 x MAC 301, 8 x MAC 700, 12 x Beam Moving Head Light, 8 x Robe Pointe a pult Avolites Expert. Dále jsme použili LED screen indoor P5 60 m2. >>>
 
18.11.2014Výročí 17. listopadu na Národní třídě
Národní třídu v pondělí dopoledne zaplnily tisíce lidí, kteří se sešli k protestu proti prezidentu Zemanovi. Dále pokračoval program koncerty za technické podpory firmy JESA s.r.o.
 
02.11.2014Lisa Stansfield poprvé v ČR
Roky uměleckého spánku jsou, zdá se, minulostí. Česká koncertní premiéra představila Lisu Stansfield v tom nejlepším možném rozpoložení, včetně nezaměnitelného hlasu. Zpěvačka si dovolila vynechat i některé očekávané hity a plně představila desku "Seven". Publikum se ani v těchto momentech zcela neztrácelo. To vše pod technickou záštitou naší firmy JESA ve velkém sálu pražské Lucerny!
 
19.10.2014SIGNAL festival
Firma JESA se 16. - 19. října spolupodílela na technickém zajištění SIGNAL festivalu - největší přehlídky světelného umění v České republice. Na 350 000 návštěvníků čekaly čtyři videomappingy, dvacet světelných instalací i další doprovodný program. Mezi autory se objevila taková jména jako David Černý, Petr Nikl a mnoho dalších.
 
Na začátku srpna se v Benešově u Prahy konal další ročník největšího drumandbassového festivalu ve střední Evropě..Mezi 160 účinkujícími byly hlavní hnězdy Netsky,Camo and Krooked,AndyC a DJ Wilkinson.JESA s.r.o. se tradičné podílela na technickém zajištění hlavní scény,která představovala nakročeného robota a svými rozměry 40 x 20 m vzbuzovala velký respekt.Jako pokaždé jsme se mohli spolehnout na ozvučení L-Acoustics.Nově jsme letos použili s velkým úspěchem moving heads Robe Pointe a Robe MMX.>>>
 
Karlovy Vary zažily 9. července unikátní koncert Electric Light Orchestra ve spojení s karlovarskými symfoniky. Legendární britské rockové seskupení ELO zavítalo během karlovarských filmových dnů do místního letního kina, kde vystoupilo společně s Karlovarským symfonickým orchestrem, který vedl rockový hudebník, skladatel, zpěvák a dirigent Ota Balage. Phil Bates přivezl do Karlových Varů osvědčené hity ELO jako Don´t Bring Me Down, Hold On Tight nebo Xanadu! JESA byla vybrána pro technickou realizaci celé akce. Kvůli množství mikrofonů musely být použity pulty DiGiCo SD8, SD9 a Soundcraft Vi1.Dále jsme samozřejmě použili osvědčené ozvučovací systémy od L-Acoustics. >>>
 
17.05.2014Majáles 2014
Firma JESA se podílela v roce 2014 v rámci každoročních majálesů na technickém zajištění majálesu v Praze, v Brně, v Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích (celkem šesti scénami). Vystoupily hvězdy jako Wohnout, Mig 21, Charlie Straight, Skyline, Tata bojs, PSH, Vees nebo The Feud. V Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích jsme byli vybráni jako hlavni dodavatel techniky a zajistili jsme v každém z měst dvě scény. V Praze a v Brně jsme byli vybráni jako subdodavatel a obstarali jsme v každém městě jednu ze scén. Stage měly dvojí podobu: 14 x 11 a 9 x 7 m. K ozvučení jsme vybrali L'acoustics Kudo, Kara, monitory HiQ, SB 28 a dva pulty Digico SD 8. Z osvětlovací techniky jsme použili moving head MAC 700, 301 a pult Avolite Expert Pro. >>>
 
21.03.2014LIR winter 2014
28. 2. se již jako každý rok konal LIR winter 2014 na pražském Výstavišti. Vystoupily zde takové hvězdy jako Pendulum, Delta Heavy, Danny Byrd a mnoho dalších. Naše firma měla tu čest být dodavatelem techniky.>>>
 
To,k čemu se schylovalo již delší dobu,se uskutečnilo na podzim letošního roku.Na svou první "unplugged" tour vyrazila zpěvačka AnnaK se svou kapelou.Známé hity jako Nebe,Večírek za koncem,Nelítej nízko nebo Večernice byly přearanžovány americkým producentem Stevem Walshem do verzí,kde jsou využívány nejen akustické kytary,ale také dobro,banjo,mandolína,djembe a další nástroje.Vzhledem k trvalé spolupráci s kapelou byla JESA vybrána pro technické zajištění zvuku i světel.Neocenitelné služby nám poskytl zejména mixážní pult Digico SD8 a ozvučovací systém L´Acoustics Kara,které pro koncerty většinou v divadelních prostorách využíváme.
>>>
 
<<  <   1  2  3  4  5  6  7...8   >  >>
Copyright Jesa.cz 2007. Všechna práva vyhrazena. Powered by B4U Enterprise